Koç Burcu Kadını

Koç Burcu Kadını

Koç Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Koç burcu kadını fiziksel olarak beğenilen, her ortamda ön plana çıkabilecek, kendine özgü hatlara sahiptir. Tıpkı burcunun erkeği gibi ortalama boyları vardır. Fiziksel olarak beğenilecek, zayıf ve kusursuz vücut hatları vardır. Koç burcu kadınının güzel olduğunu söylemek gerekir. Gözleri, dudakları, burunları ve yanakları pürüzsüzdür. Parlak saçları, kıvırcık ve kızılımsı olabilir. Tensel açıdan nadiren sorun yaşarlar.

Koç burcu kadını güçlüdür. Özellikleri kolları ve omuzları belirgindir. Koç burcu erkeği gibi öne eğik bir şekilde yürürler. Giyim konusunda da iddialı olduklarını söyleyebiliriz. Farklı giyinmeyi ve kendine yakışanı seçmeyi iyi bilirler. Marka giyinmek vazgeçilmezleri arasındadır. Sahip oldukları bütün parayı marka kıyafetler için düşünmeden harcayabilir. Koç burcu kadınının fiziksel çekiciliğine karşı koymak imkânsızdır.

Koç Burcu Kadını Genel Özellikleri

Koç burcu kadını genel özellikleri bakımından akıllı olmaları ve her sorunu kolaylıkla çözebilecek pratikliği ile ön plana çıkar. Üstesinden gelemeyecekleri durum yoktur. Kültür sahibi ve entelektüeldir. Kendisi neşeli ve eğlenceli olduğu gibi çevresindeki insanları da kolaylıkla mutlu edebilir. Hayatı dolu dolu yaşamak ister. Eğlenceden eğlenceye, heyecandan heyecana koşmak ister. Arkadaş canlısı oldukları için de bunların hiçbirini tek başına yapmak istemez. Daima yanında birden fazla arkadaşı vardır. Koç burcu kadını başarıya açtır. Hayatı her zaman başarılarla dolu olsa da sahip olduklarıyla yetinmez, gözünü hep daha yukarılara diker.

Koç burcu kadını ruhunun okşanmasına bayılır. Etrafındaki insanlardan övgü dolu sözler duymak onun en çok istediği şeyler arasında bulunur. Beğenilmek, sevilmek ve hayran gözlerle bakılmak ister. Özgüveni yüksek olan Koç burcu kadını kendinde eksik bir yön olduğunu asla ama asla kabul etmez. Olumlu özellikleri açısından her ortamda aranılan ve herkesin onunla vakit geçirmek için can atacağı bir kadındır. Sosyal hayatları fazlasıyla hareketlidir. Onları takip etmek imkânsızdır. Sürekli farklı ortamlara, farklı şehirlere ve gücü yetiyorsa farklı ülkelere gitmek ister.

Koç burcu kadını sözlerinin dinlenmesini ve insanların buna göre hareket etmesine bayılır. Bunun nedeni ise lider ve öncü olmalarından kaynaklanır. Yönetici ruhludur. Her şeyi organize etmek ister. Durdurulamayan bu kadın çok da asidir. Kızdığı ve kırıldığı zaman hırçınlaşabilir. İnsanlar çoğu zaman onun bencilce davrandığını söyler ancak Koç burcu kadını zaten özgürlüğüne düşkündür ve dilediği gibi yaşamak ister. Sahip olduğu özgürlük duygusu, kimseyi dinlememesine ve kimsenin onu yönetmeyi başaramamasına neden olmaktadır.

Koç burcu kadını insanlara genel olarak şüpheci yaklaşımlar sergiler. Karşısındaki insana güvenmesi biraz zaman alacaktır. Güvenene kadar sorgulayacaktır. Koç burcu kadını inatçıdır ve bir şeyi yapacaksa kimse ona engel olamaz. Tuttuğunu kopartan, fazla istekli ve hırslıdır. Maddiyata çok önem verirler. Aslında maddiyat onlar için zevklerine ulaşmak ve deli dolu hayat yaşamak için bir araçtır. Parasal konularda eli açıktır. Çok fazla para harcar ve durmak nedir bilmez. Hayatının tadını çıkartmak için her şeyi yapar.

Koç burcu kadını yerinde durmaz. Yüksek enerjileri sayesinde yorulmak nedir bilmezler. Çok konuşkandır ve insanları da bu yönleriyle mutlu edebilirler. Boş konuşmaz, ne düşündüğünü ve ne söyleyeceğini iyi bilir. Çevresindeki herkes tarafından beğenilir ve çekiciliği ile ön plandadır. Atılgan ve son derece girişimci olan Koç kadını, aslında bir o kadarda kırılgandır. Onları kırmak kolaydır ancak sonrası çok zordur. Koç burcu kadını her şeyin mükemmel olmasını ister. Onunla eğlenmemek ve mutlu olmamak çok zordur.

Koç Burcu Kadını Aşk Hayatı

Koç burcu kadını aşk hayatında ateşlidir. Seviyorsa, sevgisinin önünde durmak zordur. Sevdiği kişiyi daima sahiplenir ve bunaltıcı derecede kıskanabilir. Paylaşmak, aşk açısından ona göre değildir. Partnerini, en samimi arkadaşlarından, ailesinden ve hatta yolda yürüyen insanlardan bile kıskanabilir. Tabii ki bu durum her ilişkisinde ortaya çıkmaz, gerçekten aşık olduğunu düşünüyorsa ve o kişiyi hayatının merkezi haline getiriyorsa bu durum gerçekleşir.

Koç burcu kadını aşk hayatında sabit düşüncelere sahip değildir. Kolay aşık olup, kolayca vazgeçebilir aslında. Koç burcu kadını özgürlüğüne düşkündür ve sevgilisi için bundan vazgeçmesi zor olacaktır. Gerçek aşkı bulmaları genç yaşlarda zor olabilir. Aşk hayatlarında olgunlaştıkları zaman ve her şeyin farkında vardıklarında aşık olacak, aşık olduğu kişi için de her şeyi yapacaktır.

Koç Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Koç burcu kadının en olumlu özelliği aşırıya kaçacak kadar dürüst olmalarıdır. Bu kadar dürüst olmaları kimi zaman başlarına iş açabilecek olsa da yalandan ve gizlilikten asla hoşlanmazlar. Özgüveni yüksek kadınlardır. Beklemeyi sevmez, bir işi yapacaksa üstüne gider ve başarana kadar durmak bilmez. Yüksek enerjileri vardır ve bu her konuda kendilerine yardımcı olur. Girişimci yönleri üst düzeydedir. Önde olmayı, yol göstermeyi, örnek olmayı çok sever ve başarılı da olur.

Koç Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Koç burcu kadınının en olumsuz özelliği tepkisini aşırı derecede ve çok ani gösteriyor olmasıdır. Sabretmeyi bilmiyor olması, davranışlarına da yansımıştır. Kimi zaman patavatsız olabilir. Kolay sinirlenir ve kolayca kalp kırabilir. Zaman zaman düşüncesiz olabilir. Bencil, kavgacı ve inatçı yönleri, en olumsuz özellikleri arasında bulunur. İnsanların ne düşündüğünü, ne hissettiğini kimi zaman umursamaz.

Koç Burcu Kadını