Koç Burcu Erkeği

Koç Burcu Erkeği

Koç Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Koç burcu erkeği fiziksel olarak hemen herkesin dikkatini çekebilecek özelliklere sahiptir. En dikkat çekici hatlar ise yüzlerindedir. Göz yapıları fazla belirgin değil, biraz küçük yapılıdır. Burun yapıları ise, uzun ve ince kemiklidir. Minyon yüz hatlarına sahiptirler. Ağızları da, burunları gibi küçüktür. Çene yapısı biraz öne doğru durmaktadır. Güneş yansıdığında kızıla dönen, parlayan ve havalı saçları vardır.

Kendilerine özgü yürüyüş biçimleri vardır. Genellikle dik yürümezler. Fazla kilolu oldukları görülmez, aksine kaslı hatlara sahiptir. Ortalama boyları vardır. Koç burcu erkeği fiziksel olarak dikkat çekmeyi başarabilir ancak bu alanda en dikkat çekici burç değildir. Giyimine özen gösterir. Her bulduğunu giymez ve pahalı markaları tercih ederler. Özenli ve son derece bakımlıdır.

Koç Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Koç burcu erkeği, genel özellikleri açısından en dikkat çekici erkektir. Özgüvenleri fazladır. Yapacağı her türlü işte başarıyı yakalayacağına ve en iyisi olacağına fazlasıyla emindir. Sürekli kıpırdayan, hareketli ve bol enerjili erkektir. Lider özelliklere sahiptir. İnsanları yönlendirmeyi ve en zorlu işleri üstlenmeyi tercih eder. Koç burcu erkeği otorite sahibidir. Sözünün dinlenmesini ister. Genellikle kendi bildiklerini okurlar ve onları kontrol etmek, yönlendirmek neredeyse imkânsızdır.

Koç burcu erkeği bencilliği ile de dikkat çekebilir. Her zaman kendisine önem verir. Kendi düşünceleri, diğer insanların düşüncelerinden daha değerli ve doğrudur ona göre. Meraklı yapıları vardır. Kendisini ilgilendirmeyecek işlere bile burunlarını sokabilirler. Koç burcu erkeği, enerjisinin yüksek olmasından dolayı tek bir işle ilgilenmeyi sevmez. Özgürlüğüne aşık olan Koç burcu erkeğini kısıtlamak doğru bir hareket olmaz. O dilediği gibi yaşamak ister. Kimseden emir almaz, kimsenin hayatına karışmasını istemez. Bu konuda kararlı olan kişilerden de her zaman nefret ederler.

Koç burcu erkeği yönetilmeyi değil yönetmeyi sever. Aslında bu konuda da başarılı olduklarını söylemek gerekir. Tüm burçlar arasında liderliğin en çok yakıştığı erkek, Koç erkeğidir. Koç burcu erkeğinin sıcakkanlı ve iyimser olduğunu söylemek gerekir. İhtiyacı olan herkese yardım eli uzatır. Kimseden sahip olduklarını esirgemez. Paylaşımcıdır. Değer verdiği kişiler için çok fazla sorumluluk altına girebilir ve bundan dolayı asla dert yanmaz. Ailesinden sonra da en çok dostlarına önem verirler. Ailesinin ve dostlarının mutlu olması için her şeyi yapabilir.

Koç burcu erkeğinin özgür ruhu iş hayatına da fazlasıyla yansımıştır. Özellikle maddi konularda rahatlık ister. Hayattan zevk almak onların vazgeçemeyeceği alışkanlıklarıdır ve bunun için de bol paraya ihtiyacının olduğunu bilirler. Koç burcu erkeğinin hayatı zorluklarla dolu olsa da hayatın iyi yönünden bakmayı tercih eder. Zevkleri için sahip olduğu bütün parayı harcamaya yatkındır. Bir gün sonrasını düşünmez, genellikle anı yaşar.

Koç burcu erkeği zaman zaman kırılgan olabilir. Üzüldüğünde ve kırılgan olduğunda da sert tavırlar sergileyebilir. İçinden geçeni direkt olarak söyleyen erkektir. Eleştiri yönleri fazladır ve bunu da yumuşak bir dille yapmazlar. Koç burcu erkeği hem sosyal hayatına da hem de aile hayatına düşkündür. İkisini bir arada başarılı bir şekilde yürütebilir. Koç burcu erkeği bulunduğu ortama mutluluk, huzur, sevinç ve heyecan katar. İnsanları kendisine hayran bırakabilecek özelliklere sahiptir.

Koç Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Koç burcu erkeği aşk hayatında hareketlidir. Çevrelerinde sürekli karşı cins vardır. Çekici olmaları, yalnız kalmamalarını sağlar. Aşk hayatında gereğinden fazla aktiftir. Uzun süreli aşk yaşamaları, genç yaşlarda pek mümkün değildir. Koç burcu erkeğinin vazgeçemeyeceği kadın yoktur. Saplantılı değildir ve bir kadınla mutlu değilse ondan hiç zorluk çekmeden ayrılabilir. İlgisini sürekli olarak bir kadın üzerinde tutması oldukça zordur.

Koç burcu erkeği aşk hayatında sadece ilerleyen dönemlerde olgunlaşır. Aşık olduğunu hissederse, birlikte olduğu kadını kaybetmemek için güven verici ve sadık olmaya çalışır. Partnerinin, hayatının aşkı olduğuna inanırsa, sadık kalır ve vazgeçilmez görür. Seviyorsa, kıskanır ve sahiplenir. Kimi zaman bu durumun bunaltıcı olabileceğini söylemek gerekir. Koç burcu erkeği sevmediğine inandığı zaman ilişkisini fazla uzatmadan sonlandıracaktır. Bu durumda sadık kalmasını beklemekte saçma olabilir.

Koç Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

Koç burcu erkeğinin çok fazla olumlu özelliği bulunmaktadır ancak bunlardan en önemlisi lider ve öncü olabilme özelliğidir. Bir şey yapmaktan asla çekinmez, son derece cesur ve girişkendir. Kolay kolay pek etmez. Başarıya ulaşmadan durdukları asla ama asla görülmez. Enerjik erkektir. Hedefi bellidir ve asla şaşmaz. Heyecanlı, istekli ve tutkuludur.

Koç Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

Koç burcu erkeğinin en olumsuz özelliği çok fazla inatçı ve bildiğini okuyor olmalarıdır. O kadar inatçıdır ki, onu ikna etmeye çalışan kişiyi delirtebilir. Fazlasıyla meraklıdır ve kendisini asla ilgilendirmeyecek konulara bile ilgi duyabilir. Burnunu hemen her şeye sokabilir. Zaman zaman egoist olabilir. Koç burcu erkeğinin en olumsuz özelliği ise, sabırsız olmasıdır. Beklemeyi bilemez. Kimi zaman ciddiyetini kaybeder ve insanlarla dalga geçebilir.

Koç Burcu Erkeği