Koç Burcu Aşk

Koç Burcu Aşk 

Koç Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Koç burcu erkeği, aşk hayatı söz konusu olduğunda son derece hareketli ve etkileyicidir. Uzun süre yalnızlık çektikleri pek görülmez. Aşk hayatı, ateşli ve sevgi doludur. Tıpkı kendileri gibi hareketli ve eğlenceli sevgili ararlar. Özgürlüğüne düşkün olduğu için genellikle ciddi ilişki kurmazlar. Koç burcu erkeği aşk hayatında otoriterdir. Partneri üzerinde baskın olmak, ilişkiyi yöneten taraf olmak ister. Aşk hayatlarında eğlenceli ve keyiflidir. Partnerini mutlu etmenin yollarını kolaylıkla bulabilir. Sevdiklerinde, gözleri partnerinden başkasını görmez, romantik ve kusursuz aşık olurlar.

Koç burcu erkeği, sosyal olarak fazlasıyla aktiftir ve bu durum aşk hayatlarına fazlasıyla yansımaktadır. Yaşantılarından dolayı çok fazla arkadaşları vardır. Onların hareketli yaşantısı, aşk hayatlarında ufak tefek sorunlarla karşılaşmalarına neden olabilir. Hızlı ilişkiler, karşı cinsi kolayca etkilemeler, hızlı sevip, kolayca vazgeçmeler Koç burcu erkeğinin özellikleridir. Koç burcu erkeği aşk hayatında istediği kişiyi elde edebilir. Dayanılmaz çekiciliği vardır ve kadınlar kolay kolay bu yönlerine karşı koyamaz. Koç burcu erkeği ile uzun ilişki sürdürmenin sırrı, onu fazla sıkmamak ve özgürlük ihtiyacına saygı duymaktır.

Koç Burcu Kadını Aşk Hayatı

Koç burcu kadınının aşk hayatı, tıpkı burcunun erkeği gibi hareketlidir. Burcunun erkeğine göre daha samimi ve içten davranışlarıyla dikkat çeker. Aşk hayatında fazla otoriter değildir ve zaman zaman birlikte olduğu kişi tarafından yönetilmek ister ancak pek fazla aşırıya kaçılmadığı sürece. Birlikte olduğu kişinin özgürlüğünü çok fazla kısıtlamasını, aldığı kararları her zaman sorgulamasını istemez. O, ne yapacağını her zaman bilir ve birlikte olduğu kişinin onu yönlendirmesine ihtiyacı yoktur.

Koç burcu kadını, aşk hayatında özenli davranır. Hayatına herkesi almaz ancak birinden hoşlandığında mutlaka o kişiyle yakınlaşmanın yollarını bulur. Kimi zaman partneri tarafından yönetilmek istese bile çoğu zaman yöneten taraf olmak isteyecektir. Bu nedenle kendisi gibi baskın bir kişiyle uzun süre birliktelik kuramaz.

Koç burcu kadınıyla aşk yaşarken her şeyi üstlenen taraf olmak doğru olmaz. Onunla uzun süreli birliktelik yaşamak istiyorsanız, ona belirli sorumluluklar yüklemeli ve ilişkiyi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Sevdiği zaman partnerini mutlu etmek, onunla güzel vakit geçirmek ister. Sevmediğinde pek sadık değildir ancak aşık olduğunda gözü sevdiğinden başkasını görmez.

Koç Burcu Aşk